Poznaj nasz Salon Optyczny 123Okulary.pl z Białegostoku

zobacz świat wyraźnie

Witamy na stronie naszego salonu optycznego, czyli miejsca, gdzie w sposób profesjonalny i kompleksowy zajmujemy się ochroną wzroku, diagnozą i korekcją wad wzroku, w tym również bardziej skomplikowanych, abyś zobaczył świat wyraźnie. Nasz zespół składa się z doświadczonych dyplomowanych optometrystów i optyków okularowych, co jest gwarancją świadczenia usług na najwyższym poziomie.

Do każdego Pacjenta podchodzimy w sposób indywidualny, starając się poznać jak najlepiej występujące problemy i oczekiwania, aby zaproponować optymalne rozwiązania i przedstawić je w przystępny, zrozumiały sposób. Niezmiennie stawiamy na wysoką jakość oferowanych produktów i świadczonych usług, a powracający Klienci i osoby z ich polecenia są potwierdzeniem słuszności naszych działań. W ofercie salonu optycznego można znaleźć różne szkła okularowe i kontaktowe, w tym specjalistyczne soczewki na stożek rogówki, wysoki nieregularny astygmatyzm oraz skomplikowane wady wzroku.

Zapewniamy nowoczesne rozwiązania

Oferujemy sprawdzone metody hamowania rozwoju krótkowzroczności u dzieci i młodzieży – ortokorekcję (zapewniającą dodatkowo wyraźnie widzenie w ciągu dnia bez stosowania korekcji), dedykowane miękkie soczewki kontaktowe i soczewki okularowe. Również posiadamy własną szlifiernię, w której wykonujemy okulary, a także w razie potrzeby dokonujemy wymiany soczewek okularowych na poczekaniu.

Osoby chcące skorzystać z pomocy doświadczonego optyka zapraszamy do zapoznania się z kompleksową ofertą. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z nami, a nasi specjaliści z chęcią udzielą wyczerpujących odpowiedzi. Mamy nadzieję, że również Tobie pozwolimy zobaczyć świat wyraźnie. Do zobaczenia w naszym Salonie Optycznym 123Okulary.pl w Białymstoku.

sklep okulary
Współpracujemy z:
okulista NFZ Białystok

Salon Optyczny 123Okulary.pl posiada umowę z NFZ w zakresie refundacji soczewek okularowych oraz kontaktowych (miękkich i twardych) na podstawie wystawionego przez lekarza okulistę zlecenia na zaopatrzenie w wyroby medyczne.

karta dużej rodziny

Honorujemy Kartę Dużej Rodziny – każdy członek rodziny wielodzietnej ma zapewnioną zniżkę na soczewki okularowe i oprawy korekcyjne, soczewki kontaktowe miękkie oraz okulary przeciwsłoneczne.

Wybierz najlepsze okulary

Zapoznaj się z naszą ofertą

Zapoznaj się z pełną ofertą
glasses

Okulary

Zapewniamy okulary zarówno przeciwsłoneczne, jak i korekcyjne – w tym progresywne oraz przeznaczone do komputera, pracy biurowej lub jazdy samochodem.
googles

Badanie wzroku

Należy wykonać je w celach kontrolnych, zwłaszcza przy występujących problemach z komfortowym i wyraźnym widzeniem, w celu określenia optymalnego sposobu korekcji wady wzroku.
food

Soczewki kontaktowe

Oferujemy soczewki kontaktowe miękkie i twarde oraz tak zwane ortosoczewki przeznaczone dla osób zmagających się z krótkowzrocznością.
question

Masz pytania?

Zapewniamy specjalistyczną pomoc optyka i optometrysty. Chętnie odpowiemy na nurtujące pytania i rozwiejemy ewentualne wątpliwości.

Referencje naszych Klientów