logo

Salon optyczny 123 Okulary

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie, które pozwolą na dopracowanie naszej oferty do Państwa oczekiwań.

Z naszym salonem optycznym wszystko jest łatwe jak raz, dwa, trzy! Znajdziesz tu okulary odpowiednie dla Twojej wady wzroku – progresywne, dwuogniskowe i biurowe, a także przeciwsłoneczne. Nie mogło też zabraknąć soczewek kontaktowych, w tym specjalistycznych: na stożek rogówki, ortokorekcja czy wysoki astygmatyzm oraz akcesoriów optycznych – ściereczek do czyszczenia okularów, solidnych etui, płynów do pielęgnacji soczewek i wiele innych.

W sposób sumienny i profesjonalny zadbamy o najmłodszych – oferujemy okulary dla dzieci, które są lekkie oraz posiadają wzmocnioną odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Dobre widzenie to dziś nie luksus, to po prostu konieczność

Przeprowadzamy kompleksowe badania wzroku – optometryczne oraz komputerowe.

Jeśli macie jakieś pytania lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu lub odwiedzin w naszym salonie. Możecie także wypełnić formularz kontaktowy, który znajduje się poniżej.

Zapraszamy do naszego salonu oraz kontaktu z nami !

ul. H. Sienkiewicza 6 lok. 3, 15-092 Białystok

tel. +48 85 743 55 51 +48 535 18 66 05

info@123okulary.pl

Umów się na badanie wzroku, dopasowanie soczewek kontaktowych lub dobór ortokorekcji – nowoczesnej metody leczenia krótkowzroczności:
Osoba wysyłająca formularz kontaktowy umówienia wizyty oświadcza, że zapoznała się
z zawartymi na dole strony informacjami odnośnie przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących praw i dobrowolnie podaje swoje dane osobowe oraz wyraża zgodę na ich przetwarzanie w celu nawiązania kontaktu.