logo

Salon optyczny 123 Okulary

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie, które pozwolą na dopracowanie naszej oferty do Państwa oczekiwań.

Z naszym salonem optycznym wszystko jest łatwe jak raz, dwa, trzy! Znajdziesz tu okulary odpowiednie dla Twojej wady wzroku – progresywne, dwuogniskowe i biurowe, a także przeciwsłoneczne. Nie mogło też zabraknąć soczewek kontaktowych, w tym specjalistycznych: na stożek rogówki, ortokorekcja czy wysoki astygmatyzm oraz akcesoriów optycznych – ściereczek do czyszczenia okularów, solidnych etui, płynów do pielęgnacji soczewek i wiele innych.

W sposób sumienny i profesjonalny zadbamy o najmłodszych – oferujemy okulary dla dzieci, które są lekkie oraz posiadają wzmocnioną odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Dobre widzenie to dziś nie luksus, to po prostu konieczność

Przeprowadzamy kompleksowe badania wzroku – optometryczne oraz komputerowe. W każdy poniedziałek zapraszamy na wizytę do specjalisty chorób oczu dr n. med. Michała Szumińskiego, który nie tylko dobierze odpowiednią korekcję, ale wykona również specjalistyczne badania okulistyczne diagnozujące stan Twojego narządu wzroku, a w razie konieczności zastosuje odpowiednie leczenie. Najmłodsi natomiast zostaną zbadani u okulisty dziecięcego, który swoim profesjonalnym podejściem sprawi, że badanie przebiegnie sprawnie i bezproblemowo.

Jeśli macie jakieś pytania lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu lub odwiedzin w naszym salonie. Możecie także wypełnić formularz kontaktowy, który znajduje się poniżej.

Zapraszamy do naszego salonu oraz kontaktu z nami !

ul. H. Sienkiewicza 6 lok. 3, 15-092 Białystok

tel. +48 85 743 55 51 +48 535 18 66 05

info@123okulary.pl

Umów się na badanie wzroku, dopasowanie soczewek kontaktowych lub dobór ortokorekcji – nowoczesnej metody leczenia krótkowzroczności:
Osoba wysyłająca formularz kontaktowy umówienia wizyty oświadcza, że zapoznała się
z zawartymi na dole strony informacjami odnośnie przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących praw i dobrowolnie podaje swoje dane osobowe oraz wyraża zgodę na ich przetwarzanie w celu nawiązania kontaktu.